Americký bezsrstý teriér • American hairless terrier • Amerikai meztelen terrier

Ainy

Šteniatka Amerického bezsrstého teriéra

Všetky mnou odchované šteniatka vyrastajú v milujúcej rodine, sú maximálne socializované a prichádzajú do kontaktu tak s dospelými ľudmi, ako i s deťmi. Rodičov mojich šteniatok vždy vyberám so zreteľom na ich povahové a exteriérové prednosti. Snažím sa o podporu, vylepšenie a obohatenie chovu Amerického bezsrstého teriéra tak po zdravotnej ako i po exteriérovej a povahovej stránke.

Naši psi sú registrovaní pod organizáciou FCI (www.fci.be), dostávajú FCI pedigree a môžete sa s nimi stretnúť na výstavách na Slovensku a v Čechách, ktoré sú usporiadané pod záštitou FCI. Prvé šteniatka, ktoré boli registrované pod organizáciou FCI sa narodili práve v Českej republike v roku 2005 v chovateľskej stanici Punto Valentino a z tohto vrhu pochádza aj prvá fenka Ainy, ktorá prišla na Slovensko.

Z prvých šteniatok od mojej Ainy odišli dvaja do Fínska k milujúcim rodinám, jeden pes odišiel do Čiech a jeden pes zostal na Slovensku. Psík v Čechách dokončil Junior Šampióna Českej republiky a druhý pes na Slovensku o chvíľu dokončí Šampióna Slovenskej republiky, za čo sa veľmi teším a potvrdzuje to kvalitu a vyrovnanosť tohto spojenia. Neskutočne ma tešia ich fantastickí majitelia a ich výstavné úspechy. Držím im naďalej palce a veľmi sa teším na nových majiteľov a kamarátov.

Toto úžasné plemeno sa stalo mojou životnou vášňou a viem, že Americký bezsrstý teriér bude neoodeliteľnou súčasťou môjho života a navždy mojim najvernejším priateľom.

Ak by ste mali záujem o šteniatko Amerického bezsrstého teriéra z budúcich vrhov, kontaktujte ma prosím emailom na nahaci@nahaci.sk, telefonicky +421 (0) 911 82 00 22 alebo pomocou kontaktného formulára, rada Vám poradím a odpoviem na všetky otázky.

S úctou,
Tímea Cseriová
Mooshka Kennel

24.07.2012 Narodili sa šteniatka - máme 2 chlapčekov a 2 fenečky zo spojenia Kiki & Tim

Viac o tomto vrhu »

25.04.2007 Narodili sa šteniatka v CHS Mooshka zo spojenia Ainy & Princ

Všetky šteniatka sú rezervované. / No available puppies.


Viac o tomto vrhu »


Späť na vrch stránky